Berolina – teadlikule ja keskkonnasäästlikule ettevõttele.

Berolina Schriftbild GmbH & Co. Kg asutati 1968. aastal Saksamaal. Ettevõte toodab alternatiivseid kulumaterjale, printeri toonereid, tinte ja trükilinte enamlevinud bürooseadmetele. Berolina on esindatud enamuses Euroopa riikides. Berolina Baltic OÜ tegutseb Eestis alates 2004.  aastast   Berolina Schriftbild GmbH & Co toodete maaletoomisest on välja kasvanud äriprintimise terviklahenduse teenus, mis võimaldab kõrgete kvaliteedinõudmistega ettevõtetele pakkuda äriprintimise lahendusi  alates  sobivaima printimislahenduse määratlemisest ja printeritele optimaalseimate  asukohtade leidmisest,  lõpetades printerite regulaarse hoolduse ja tühjaks saanud toonerite  keskkonnasõbraliku utiliseerimisega.  

Berolina on esindatud enamuses Euroopa riikides


Rahvusvahelised referentsid leiad järgnevalt lingilt : http://www.berolina.de/en/unternehmen_referenzen.php

Kliendid

Berolina Baltic OÜ klientideks on neli või rohkem bürooseadet omavad firmad, kes on otsustanud optimeerida printimiskulusid. Teenindame üle tuhande ettevõtte  Eestis, lisaks suurematele erafirmadele ka  erinevaid asutusi, organisatsioone, linna- ja vallavalitsusi.  Eestis kasutavad meie äriprintimise lahendusi: PriceWaterhouseCoopers, Scania AS,  Sportland International Group, Elektriraudtee,  Ehituse ABC, Seesam Rahvusvahelise Kindlustuse AS, Salva Kindlustuse AS ja paljud teised. Berolina  rahvusvahelisteks klientideks on Marriott Hotels, DHL Express, Deloitte & Douche, Henkel, Deutsche Bank, KPMG, Goethe Instituut, Radisson SAS Hotels, Siemens.

Me vähendame kulusid

Saksamaal Berolina Schriftbild tehases toodetud printerite toonerid on kauakestvamad, sest toonerite paagid on disainitud suuremaks. Mitme standardtooneri asemel toodetakse  üks mahukam tooner.  Berolina toonerit kasutades on  ühe lehe väljaprintimise  hind soodsam, kui võrrelda  printerite tootjate poolt toodetud tooneriga prinditud lehega.  Berolina toonerid on mõeldud klientidele, kellel on kõrged kvaliteedinõudmised, suured printimismahud ja kes ei soovi üleliigselt aega ja raha kulutada oma bürooseadmete varustamisprobleemidele.

Suurklientide printimisseadmete veelgi efektiivsemaks teenindamiseks on loodud  tellimistarkvara PrintHerald, mille automaatne süsteem annab märku asutuse toonerivajadusest.  Tutvu teenusega  täpsemalt www.printherald.com leheküljel.

Euroopas toodetud berolina printerikassetide sisust on  vastavalt  Euroopa Liidu nõuetele eemaldatud mürkained. Seega võib meie klient olla kindel, et tema tööruumi keskkond on ohutu tema tervisele, sest printeritest ei lendu ohtlikul määral keemilisi ühendeid. Samuti hoolitseb Berolina keskkonna eest laiemalt, kogume tühjad toonerid  kokku ning utiliseerime.