Fotoraamat

Unibind fotoraamatute liin käivitus aastal 2005 ning on täiesti uus ajajärk fotomaailmas.

 

Tänu spetsiaalsele Unibind tarkvarale on igaühel võimalik enda pildimaterjalidest kujundada kauni välimusega fotoraamat, tuleb vaid fantaasiale voli anda.

Fotoraamatu loomiseks mõeldud Unibind tarkvara saab alla laadida tasuta.

 

Igale fotole on võimalik juurde kirjutada kommentaar, fotode paigutamiseks lehekülgedele on mitmeid võimalusi – tulemuseks on kaunis mälestus või kingitus.

 

Fotoraamatute kaaned on saadaval erinevates formaatides: A4 (landscape, portrait); A5 (landscape); A3 (landscape) ning 30×30.

 

Kaante standardvärvid on vastavalt formaadile must, valge, helepruunvõi hõbedane.

FotoraamatVaata Unibind köitmist Youtube´s

UNIBIND FOTORAAMAT –  uus ajajärk iga kodu- ja inimese jaoks.

Unibind fotoraamat on raamat täis Sinu kordumatuid  mälestusi, mille saad ise kujundada ning lihtsalt valmistada.  Selle suurepärase raamatu saad koostada kõigest mõne hetkega, kuna Unibind’i programm teeb Teie pildimaterjalist mugavalt raamatu Teie poolt valitud formaadis.  Fotoraamatut koostades on võimalik lisada iga pildi juurde ka tekst, mida tavalises fotoalbumis tuleb käsitsi juurde kirjutada. Piltide paigutamiseks on igal lehel mitmeid võimalusi vastavalt oma soovile. Tuleb vaid rakendada fantaasiat ja Teie poolt koostatud UNIBIND FOTORAAMAT on  ilus mälestus, mida ikka ja jälle on mõnus sõprade ning pereringis vaadata. Raamatut on võimalik koostada erinevates formaatides – A4 (landscape, portrait), A5 (landscape), A3 (landscape) ja 30 x 30cm. Helistage kindlasti ja küsige julgesti 6517255 . Fotoraamat uus ajajärk iga kodu- ja inimese jaoks