PRINTIMINE

Toonerid ja muud printimistarvikud ettevõttele.

vähendame kulusid

Ettevõtetel, kellel on kõrged kvaliteedinõudmised, suured printimismahud ja kes ei soovi üleliigselt aega kulutada oma varustamisprobleemidele on Berolina just õige partner.


Meil on mitmeid varustuslahendusi.


Kõige olulisem erinevus OEM toodetest on see, et Berolina toonerite paagid on disainitud suuremaks ning paak mahutab 50% – 200% rohkem toonerit. Ostate ühe tooneri, aga saate sellega printida 2 korda rohkem.

See on hea lahendus firmadele, kus on vähe varustustöötajaid või varustamisega tegeleb ainult sekretär. Saate säästa oma aega pannes printerisse pikaajalise tooneri ning saades ühe tooneriga printida 2 ja isegi 3 korda rohkem lehekülgi. Selline mahutavus teeb ka lehekülje hinna odavamaks, säästate oma ettevõtte raha, saades kvaliteetse väljaprindi soodsa hinnaga.


Toonerid ja muud printimistarvikud


Eriti mugava ja innovatiivse lahendusena pakume PrintHerald tarkvara, mis automatiseerib toonerite tellimise.

Paljud IT juhid ja ettevõtete varustusosakonnad on juba pikka aega puudust tundnud käepärasest abivahendist, mis aitaks neil omada ülevaadet oma printimisseadmetest, õigel ajal tellida toonereid ja jälgida printimisseadmete hooldusvälpa. Selline abivahend on nüüd olemas ja koostöös berolinaga ettevõtetele kasutamiseks kuumaksuvaba. Enam ei pea IT juht või varustaja laua tagant tõusma, et kontrollida toonerite olemasolu, see on automatiseeritud ja PrintHerald annab meili teel märku, millal teil toonerit on vaja.

Täpsemalt selle kohta võite tutvuda www.printherald.com lehekülejel. Sealt saab alla laadida ka demo.


toonerite tellimine