Mobiilne printimine

HP ePrint Enterprise  – Mobiilne printimine


Hp arendab  üha uusi tehnoloogiaid, et kaasas käia areneva nutitelefoni võidukäiguga. Üheks selliseks on ka võimalus printida kus iganes asukohas oma nutitelefonist välja vajalikke dokumente.


Trükkimiseks ei ole enam vaja olla printeriga ühes võrgus. e-Print printeritel on oma unikaalne e-maili aadress. Dokumendi väljaprintimiseks loo oma telefonis e-mail, lisa väljaprintimiseks mõeldud dokument ja saada e-mail oma printerisse.


Nüüd saavad erinevad kaugtöö spetsialistid – väikeettevõtjad, ajakirjanikud, disainerid ja teised printida dokumente, esitlusi, aruandeid ja palju muud sealt kus elu ja äri käib kasutades e-print funktsioone on see tehtud lihtsaks – vaid e-maili saatmise kaugusel.


Selle teenuse kasutamiseks on vajalik internetiühendusega nutitelefon või mis tahes interneti toega kaasaskantav seade ja võrgus olev Hp e-print printer.


E-printer võtab vastu teie mobiilist saadetud e-maili ja prindib selle dokumendi välja ka siis, kui teie asute parasjagu Alaskal aga teie printer on kodus töölaual või ettevõttes.


Pärast Hp ePrint tarakvara allalaadimist oma nutitelefoni või kaasaskantavasse võrguseadmesse on võimalik saata dokumente väljaprintimiseks vaid mõne klikiga.


HP ePrint Enterprise protsess on lihtne:

  • Valige sisu, mida soovite printida.
  • Valige printer
  • Käsklus printida
  • Saate kinnituse, et dokument  on saadetud printerisse.

Hp on pööranud suurt tähelepanu klientide turvalisuse tagamiseks kuna teie dokument läbib printimisele suundudes Hp serverid, on oluline, et ePrint Enterprise kasutaja saab seda teha turvaliselt. Dokument läbib krüpteeritult HP kanalid ja enne väljaprinti ​​muundab ePrint Enterprise tarkvara selle trükifailiks tagasi.


Mugav ja mobiilne töötamise viis teeb ettevõtted interaktiivsemaks ja hõlbustab tööd, sest spetsialistid, kes tänu oma töökohustustele palju liiguvad, saavad nüüd saata oma trükitööd kontorisse juba enne saabumist.


Samuti saavad eraisikud kasutada e-print fotoprintereid oma reisimuljete jagamiseks kodustega.Praegu saadaval olevad HP ePrinterid:


HP LASERJET PRO M1536DNF

HP LASERJET PRO CP1525NW

HP LASERJET PRO CM1415FNW
HP PHOTOSMART PREMIUM WITH FAX E-AIO
HP PHOTOSMART PREMIUM E-ALL-IN-ONE


Siit rohkem  HP ePrint Enterprise mobiilse printimise kohta